PADI-OPEN WATER DiVER

Fethiye

PADI-OPEN WATER DiVER
PADI Openwater sertifikasına sahip dalıcı açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ile birlikte dünyanın heryerinde en çok 18 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır.
PADI Openwater dalıcı kursu teorik eğitimler,sığsu çalışmaları ve açık deniz çalışmaları olarak üç bölümden oluşmaktadır. Bütün kursa katılan dalıcılarımız gruplar halinde veya gerekli durumlarda birebir eğitimler sonunda, teorik ve su çalışmalarında başarı gösteren bütün katılımcılar PADI Openwater dalıcı belgesini almayı hak kazanır. PADI Openwater kursu minimum 3 gün sürmekte olup, toplamda 5 sığ su dalışı ve 4 açık deniz çalışmalarından oluşmaktadır. Eğitmeniniz gerek duyması durumuında kursun süresini uzatabilmektedir.

Programa Katılım Şartları:
Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 14 yaş üstü herkes katılabilir.

Günün Programı:
08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü – Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.
09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,
9:30 Fethiye Limanı’dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması
10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı
12:00-14:00 Öğle yemeği
14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı
16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket
17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:
Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan ‘Tüplü dalış yapabilir’ ibareli sağlık raporu, isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.