PADI-ADVANCED OPEN WATER

Fethiye

PADI-ADVANCED OPEN WATER
PADI Advanced Openwater dalıcı açık deniz dalış deneyimi olan dalıcı ile birlikte dünyanın heryerinde en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır.
PADI Advanced OPenawater kursu, teorik eğitimler ve açık deniz çalışmaları olarak iki bölümden oluşmaktadır. Derin dalış ve navigasyon dalışları dahil toplamda beş uzmanlık dalışından ve teorisinden sonra başarı gösteren bütün katılımcılar PADI Advanced Openwater dalıcı belgesini almayı hak kazanır. PADI Advanced Openwater dalıcı kursu 2 gün sürmekte olup, toplamda 5 uzman dalıcı çalışmalarından oluşmaktadır.
PADI Advanced Openwater dalıcı sertifikasına sahip olan dalıclarımız isteğe bağlı olarak uzmanlık dalışlarını tamamlayarak derin dalış, gece dalışı, akıntı dalışı, yön bulma, arama kurtarma, nitroks, kovuk dalışı uzmanlık sertifikalarını alabilirler.

Programa Katılım Şartları:
Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 15 yaş üstü herkes katılabilir.
PADI Openwater dalıcı veya denkliği bir sertifika

Günün Programı:
08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü – Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.
09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,
9:30 Fethiye Limanı’dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması
10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı
12:00-14:00 Öğle yemeği
14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı
16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket
17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:
Kimlik Fotokopiniz, Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan ‘Tüplü dalış yapabilir’ ibareli sağlık raporu, isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.